Modele 3d sprzedaż

W pierwsjay kolejności kupujący Powinien sprawdzić Czy zapłata za Produkt została zaksięgowana oraz skontaktować się ze sprzedawcą. Jeżeli Kontakt ze sprzedawcą będzie nie możliwy un Produkt po zaksięgowaniu zapłaty Nadal się nie Pojawi w zakładce TWOJE ZAMÓWIENIA, Proszę skontaktować się z działem obsługi klienta modèle de marché 3D w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. 5. Zapisany modèle nie jest udostępniony na portalu modèle marché 3D. Aby modèle mógł się pojawić na stronie i być widoczny dla kupujących należy opublikować Go klikając na przycisk PUBLIKUJ w górnym prawym rogu. Prowizja naliczana jest poprzez Zbędne konta użytkownika. Użytkownik zobowiązany jest ne uregulowania Salda wobec portalu modèle de marché 3D. Jeżeli Zbędne konta jest większe niż 20 zł, wysyłane jest przypomnienie o uregulowaniu Płatności, na które użytkownik ma 30 DNI. Po tym czasie Konto użytkownika Zostaje bloque ne czasu uregulowania płatności. Portail modèle marché 3D nie wystawia faktur TVA za Usługi.

Kwestia faktury pomiplatinzy kupującym je sprzedającym Zależy Tylko je wyłącznie OD nich. Po zatwierdzeniu Płatności przez sprzedającego, lien ne pobrania modelu zostanie przesłany wiadomośią e-mail. Modèle Pojawi się także w zakładce TWOJE ZAMÓWIENIA. Zaakceptowanie règles du jest jednoznaczne z tym, że użytkownik zapoznał się z regulaminem zakupu na portalu modèle marché 3D oraz akceptuje Go. Ostatni krok à wybór obwodnicą Płatności za Dany modèle. Istnieją DWA rodzaje Płatności: p przelewem lub p poprzez usługę PayPal umożliwiającą p Karta kredytową. Użytkownik Może używać Sprzętu innych producentów, nie koniecznie Własny, skonstruowany przez siebie sprzęt. Używanie drukarek innych producentów nie zabrania użytkownikowi korzystać w entierement z możliwości produktu. Modèle Stworzony na drukarce 3D jest produktem wykonanym przez drukarkę une nie własnością producenta drukarek.

Sprzedaż produktów na portalu modèle marché 3D nie jest Płatne. Zarówno wystawienie Jak i aktywowanie modelów jest bezpłatne. Jedyna opłata à prowizja naliczana przez Portal po sprzedaniu modelu przez sprzedającego. Nasze Usługi związane z modelowaniem 3D obejmują m.in: użytkownik Może wystawić na sprzedaż własne MODELE 3D oraz wydruki rzeczywiste modeli. Zakup gotowego wydruku nie różni się niczym OD zakupu modelu 3D. Po wybraniu przedmiotu, znajduje się sur w koszyku gdzie pojawia się opcja dodania przesyłki, Wcześniej ustalonej przez sprzedającego. Cena przesyłki dodawana jest Automatycznie do Toscane produktu tworząc cenę końcową w skład, której wchodzi Cena wydruku oraz przesyłki. Dalszym krokiem jest wybranie i Sprawdzenie adresu dla zamówienia. Istnieje Możliwość dodania komentarza do zamówienia widocznego wyłącznie przez sprzedawcę.

Po przeczytaniu oraz sprawdzeniu wszystkich Informacji należy przeczytać regulamin i zaakceptować aller. 1. pierwszym krokiem jest kliknięcie na przycisk DODAJ PRODUKT w zakładce PRODUKTY I USŁUGI. . Świadczymy kompleksowe Usługi związane z tworzeniem realistycznych modeli 3D. Ne chwili obecnej wykonaliśmy już dziesiątki tysięcy modeli dla wielu znanych i société cenionych. Comme vous l`avez peut-être déjà vu, nous travaillons principalement avec des dessins graphiques pour les voitures, c`est parce que nous les aimons! Mais nous faisons aussi des modèles numériques 3D de haute qualité pour les voitures, les vélos, les avions, les navires, les véhicules de l`armée, l`architecture, et plus encore… 1. wejść w Model na stronie głównej, wyszukując Go według nazwy lub tagów oraz znajdując w menu produktów.

. Niewątpliwie MODELE 3D, jakie Pan tworzy, wykonywane przez Pana samodzielnie.

By | 2019-02-16T11:10:27+00:00 febrero 16th, 2019|Sin categoría|0 Comments

About the Author: